№ 89 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження Програми фінансування військово-лікарської комісії на 2021р.”

22.01.2021 1527

№ 89 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження Програми фінансування військово-лікарської комісії на 2021р.”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ІІ сесія восьмого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від 22.січня 2021 року № 89

Про затвердження Програми
фінансування військово-лікарської
комісії на 2021р.

Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є конституційним обов’язком громадян України.

Військовий обов’язок установлюється з метою підготовки громадян України до захисту Вітчизни, забезпечення особовим складом Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, а також правоохоронних органів спеціального призначення та Державної спеціальної служби транспорту посади в яких комплектуються військовослужбовцями.

Виконання військового обов’язку громадянами України забезпечують державні органи,  органи місцевого самоврядування, утворені відповідно до законів України військові формування, підприємства, установи і організації незалежно від підпорядкування і форм власності в межах їх повноважень, передбачених законом, та районні (об’єднані районні), міські (об’єднані міські) військові комісаріати, та філіали (в районах та містах) комплектування військовослужбовцями за контрактом.

Для виконання вимог Конституції України, Закону України 2232-ХІІ «Про військовий обов’язок і військову службу» редакція від 20.03.2020р, Постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 р. № 352 « Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом», Постанову Кабінету Міністрів від 22 серпня 2007 р. №1054 «Про затвердження Положення про територіальний центр комплектування військовослужбовцями за контрактом», Бюджетного Кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування», враховуючи рекомендації постійних комісій ради  з питань охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (№ 2 від 17.12.2020) та  з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (№________ від _________) міська рада вирішила:

1. Затвердити Програму фінансування військово-лікарської комісії на 2021р. в сумі 200,0 тис. грн. (Програма додається).

2. Фінансовому управлінню Дрогобицької міської ради (О.Савран) передбачити кошти на реалізацію Програми в межах міського бюджету на 2021 р.

3. Координацію та контроль за виконанням Програми покласти на заступника міського голови з гуманітарних та соціальних питань (А.Ковч).

4. Контроль за виконанням рішення сесії покласти на голову постійної депутатської комісії міської ради з питань охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (І.Герман) та на голову постійної депутатської комісії міської ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Бейзик).

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту