№ 890 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)“

20.10.2017 330

№ 890 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про надання дозволу на розроблення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості)“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХVІІІ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 20 жовтня 2017 року № 890

Про надання дозволу на розроблення
технічної документації із землеустрою
щодо встановлення меж земельної ділянки
в натурі (на місцевості)

Розглянувши клопотання фізичних осіб про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи № 75 від 22.09. 2017 року, № 76 від 27.09.2017 року), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд:
1.1. Данилевичу Руслану Богдановичу, прож. на вул. Гоголя, 10/5, земельну ділянку орієнтовною площею 682 кв. м. на вул. Гоголя, 10/5, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.2. Барановій Ірині Богданівні, прож. на пров. Чумацькому, 13, земельну ділянку орієнтовною площею 1000 кв. м. на пров. Чумацькому, 13, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.3. Гирич Наталії Олексіївні, прож. на вул. М. Грушевського, 38, кв. 12, Чепига Ірині Олексіївні, прож. на вул. Січових Стрільців, 23, кв. 1, земельну ділянку орієнтовною площею 239 кв.м. на вул. Зварицькій, 10, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.4. Білоган Дарії Дмитрівні, прож. на вул. Братів Кицилів, 1/1, земельну ділянку орієнтовною площею 263 кв. м. на вул. О. Теліги, 2, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.5. Дзядусь-Пилипів Лесі Василівні, прож. на вул. Східна, 8, земельну ділянку орієнтовною площею 600 кв. м. на вул. Східна, 8, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.6. Продановій Ніні Георгіївні, прож. вул. Добровольського, 2, кв. 32, м. Арциз, Одеської обл., земельну ділянку орієнтовною площею 1000 кв. м. на вул. Руданського, 2, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.7. Макрусі Вірі Іванівні, прож. на вул. Зварицька, 184, Курчику Мар’яну Руслановичу, прож. на вул. Тарнавського, 1, кв. 3, земельну ділянку орієнтовною площею 1000 кв. м. на вул. Коцюбинського, 84, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.8. Трофімчук Вікторії Євгенівні, прож. на вул. Зарічна, 2, Мельнику Андрію Ярославовичу, прож. на вул. М. Грушевського, 89/1, кв. 15, земельну ділянку орієнтовною площею 546 кв. м. на вул. Зарічній, 2, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.9. Копачу Семену Васильовичу, прож. на вул. М. Грушевського, 52, с. Грушів, земельну ділянку орієнтовною площею 560 кв. м. на вул. О. Вишні, 12, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.10. Васильків Марії Степанівні, прож. на вул. Бетховина, 7, земельну ділянку орієнтовною площею 665 кв. м. на вул. Бетховина, 7, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.11. Стахніву Володимиру Васильовичу, прож. на вул. Грабовського, 9, земельну ділянку орієнтовною площею 1000 кв. м. на вул. Грабовського, 9, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.12. Кулиняк Марії Василівні, прож. на вул. Кропивницького, 19, земельну ділянку орієнтовною площею 600 кв. м. на вул. Кропивницького, 19, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.13. Бурі Дарії Михайлівні, прож. на вул. Зарічна, 27, земельну ділянку орієнтовною площею 1000 кв. м. на вул. Зарічній, 27, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.14. Гері Лідії Миколаївні, прож. на вул. Гор. Брама, 157, земельну ділянку орієнтовною площею 698 кв. м. на вул. Гор. Брама, 157, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.15. Іваночко Олені Іванівні, прож. на вул. Остроградського, 5/1, земельну ділянку орієнтовною площею 577 кв. м. на вул. Остроградського, 5/1, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.16. Петрівській Євгенії Іванівні, прож. на вул. Східна, 13, земельну ділянку орієнтовною площею 611 кв. м. на вул. Східній, 13, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.17. Музиці Ользі Мирославівні, прож. на вул. Є. Коновальця, 7/5, кв. 22, земельну ділянку орієнтовною площею 990 кв. м. на пров. Південному, 15, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.18. Вйонцек Оксані Антонівні, прож. на вул. Східна, 10, земельну ділянку орієнтовною площею 600 кв. м. на вул. Східній, 10, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.19. Яворській Ользі Михайлівні, прож. на вул. Бойківська, 6, земельну ділянку орієнтовною площею 600 кв. м. на вул. Бойківській, 6, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
2. Фізичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення технічної документації. Розроблення технічної документації проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І.Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту