№ 896 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування гаражів“

20.10.2017 353

№ 896 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для будівництва та  обслуговування гаражів“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХVІІІ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 20 жовтня 2017 року № 896

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок для будівництва та
обслуговування гаражів

Розглянувши клопотання фізичних осіб про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи № 75 від 22.09.2017 р., № 60 від 03.05.2017р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування гаражів.
1.1. Козловському Максиму Вадимовичу, прож. на вул. Козловського, 65, кв. 1, земельну ділянку орієнтовною площею 30 кв. м. на вул. Козловського, (біля буд. № 65), для обслуговування гаражу, з подальшим наданням земельної ділянки в оренду.
1.2. Вінсковській Ользі Іванівні, прож. на вул. Самбірська, 6, кв. 4, земельну ділянку орієнтовною площею 48 кв. м. на вул. Самбірській, (біля буд. № 6), для обслуговування гаражу, з подальшим наданням земельної ділянки в оренду.
1.3. Польному Ігорю Ярославовичу, прож. Російська Федерація, Ханти-Мансійський автономний округ Тюменської області, м. Нефтеюганськ, 5 мкр., 8, кв. 23, земельну ділянку орієнтовною площею 25 кв. м. на вул. Стуса, 2/2, для обслуговування гаражу, для укладення договору купівлі-продажу.
2. Фізичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проектів землеустрою. Розроблення проектів проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І.Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту