№ 91 Про зарахування та відмову в зарахуванні на квартирний облік у виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради, включення в список осіб, які користуються правом позачергового одержання житла

15.05.2023 4725

№ 91 Про зарахування та відмову в зарахуванні на квартирний облік у виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради, включення в список осіб, які користуються правом позачергового одержання житла

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

 

від 15.05.2023  № 91

Про зарахування та відмову в зарахуванні
на квартирний облік у виконавчому комітеті
Дрогобицької міської ради, включення в
список осіб, які користуються правом
позачергового одержання житла

Розглянувши письмові звернення громадян, враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради (протокол від 04.05.2023 № 2), керуючись п.п. 19, 21, 46 “Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Україні”, ст. ст. 34, 40, 45, 46 Житлового кодексу України, пп. 2 п. а ч. 1 ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:

1.Зарахувати на квартирний облік у виконавчому комітеті Дрогобицької
міської ради громадян:
1.1 Гр. Козачка Романа Валерійовича,***, особу з інвалідністю 2 групи внаслідок війни, інвалідність набута внаслідок поранення, яке пов’язане із захистом Батьківщини. Проживає в житловому будинку на****, який перебуває у праві приватної спільної часткової власності батька заявника Козачка В.В. та брата заявника Козачка В.В. Будинок складається ****
Згідно з інформацією з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно житло у заявника та членів його сім’ї відсутнє.
Включити в окремий список осіб з інвалідністю внаслідок війни та прирівняних до них осіб, які користуються правом позачергового одержання
житла, на підставі п. 1 ч. 1 ст. 46 Житлового кодексу Української РСР (посвідчення серії А № 086258, видане 17.03.2023 року).
Черга заявника в окремому списку осіб з інвалідністю внаслідок війни та прирівняних до них осіб – № 24.
Підстава: Відсутність мінімального розміру житлової площі,
пп. 1 п. 13 “Правил обліку громадян, які потребують поліпшення
житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Україні”.
1.2 Гр. Сікору Романа Ярославовича, *****, особу з інвалідністю 2 групи внаслідок війни, інвалідність набута внаслідок поранення, яке пов’язане із захистом Батьківщини. Місце проживання заявника зареєстровано в житловому будинку****, який перебуває у власності батька заявника Сікори Я.П. Будинок складається з 3-х житлових кімнат площею***
Місце проживання дружини заявника Сікори К.М., ****, зареєстровано у квартирі № *** в житловому будинку № *** на вул. ***, яка перебуває у її приватній власності. Квартира складається з двох кімнат житловою площею 24,8 кв. м, загальна площа квартири 38,8 кв. м.
Таким чином, сім’я заявника в кількості 4-х осіб володіє житловим приміщенням площею 24,8 кв. м, що становить 6,2 кв. м на одну особу.
Згідно з інформацією з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно інше житло у заявника та членів його сім’ї відсутнє.
Включити в окремий список осіб з інвалідністю внаслідок війни та прирівняних до них осіб, які користуються правом позачергового одержання житла, на підставі п. 1 ч. 1 ст. 46 Житлового кодексу Української РСР (посвідчення серії А № 052114, видане 15.09.2022 року).
Черга заявника в окремому списку осіб з інвалідністю внаслідок війни та прирівняних до них осіб – № 25.
Підстава: Відсутність мінімального розміру житлової площі,
пп. 1 п. 13 “Правил обліку громадян, які потребують поліпшення
житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Україні”.
1.3. Гр. Матвісіва Романа Ярославовича, ****, особу з інвалідністю 2 групи внаслідок війни, інвалідність набута внаслідок поранення, яке пов’язане із захистом Батьківщини. Місце проживання заявника зареєстровано в житловому будинку № **** в місті Дрогобич. Право власності на будинок зареєстровано за Матвісів О.Р., 21/50 ід.ч., матір’ю заявника, та Крайчик Р.З., 19/50 ід.ч., Крайчик Ю.Й., 10/50 ід.ч. Будинок складається з 3- кімнат житловою площею 36,65 кв. м. На цій площі проживає шість осіб, а саме: заявник, мати заявника Матвісів О.Р.,
батько заявника Матвісів Я.Я., сестра заявника Гейвич М.Я., племінниця заявника Гейвич С.М. та племінниця заявника Гейвич Д.-М.М.
Згідно з інформацією з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно житло у заявника  відсутнє.
Включити в окремий список осіб з інвалідністю внаслідок війни та прирівняних до них осіб, які користуються правом позачергового одержання житла, на підставі п. 1 ч. 1 ст. 46 Житлового кодексу Української РСР (посвідчення серії А № 086264, видане 03.05.2023 року).
Черга заявника в окремому списку осіб з інвалідністю внаслідок війни та прирівняних до них осіб – № 26.
Підстава: Відсутність мінімального розміру житлової площі,
пп. 1 п. 13 “Правил обліку громадян, які потребують поліпшення
житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Україні”.

2.Відмовити в зарахуванні на квартирний облік у виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради гр. Вацюцяку Миколі Ігоровичу, **** року народження, особі з інвалідністю 1 групи з дитинства.
Проживає у приватизованій квартирі №*** в житловому будинку №****, яка складається з трьох кімнат житловою площею 40,1 кв. м. Квартира перебуває у приватній спільній сумісній власності заявника Вацюцяка М.І., батька заявника Вацюцяка І.С. та матері заявника Вацюцяк Л.П.
Підстава: Відсутність вимог пп. 1 п. 13 “Правил обліку громадян, які
потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових
приміщень в  Українській  РСР”, щодо відсутності
мінімального розміру житлової площі.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на міського голову Т. Кучму.

Міський голова       Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту