№ 92 Про надання житлового приміщення з фонду житла Дрогобицької міської ради, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, на вул. Мельника А., б.4а, кв. 23 в місті Стебник  

15.05.2023 4719

№ 92 Про надання житлового приміщення з  фонду житла Дрогобицької міської ради,  призначеного для тимчасового проживання  внутрішньо переміщених осіб, на  вул. Мельника А., б.4а, кв. 23 в місті Стебник  

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

 

від 15.05.2023  № 92

Про надання житлового приміщення з
фонду житла Дрогобицької міської ради,
призначеного для тимчасового проживання
внутрішньо переміщених осіб, на
вул. Мельника А., б.4а, кв. 23 в місті Стебник  

 

Розглянувши письмове звернення гр. Білої Т.В., враховуючи рекомендації комісії з питань надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради (протокол від 05.05.2023 № 1), керуючись Порядком формування фонду житла Дрогобицької міської ради, призначеного для тимчасового проживання, обліку та надання такого житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, затвердженого рішенням виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 08.06.2022 № 163 «Про затвердження Порядку формування фонду житла Дрогобицької міської ради, призначеного для тимчасового проживання, обліку та надання такого житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб», Постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2022 № 495 «Деякі заходи з формування фондів житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб»,  пп. 2 п. а ч. 1 ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:

1.У зв’язку з відмовою гр. Верби Руслани Віталіївни від вселення в надане згідно з рішенням виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 21.03.2023 № 50 житлове приміщення з фонду житла Дрогобицької міської ради, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, в будинку квартирного типу (гуртожитку) на вул. Мельника А., б. 4а, квартира (житловий осередок) № 23 в місті Стебник, надати це житлове приміщення гр. Білій Тетяні Володимирівні, *** року народження, яка перебуває в рейтинговому списку взятих на облік осіб, що потребують отримання житла з фонду житла Дрогобицької міської ради, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, з кількістю балів 37.Квартира знаходиться на 3-му поверсі будинку та складається з двох кімнат житловою площею 26,9 кв. м, загальна площа 44,9 кв. м.Склад сім’ї заявниці – дві особи: Біла Т.В. – заявниця, Білий М.К. – син заявниці, 2016 року народження.

2.Департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради (Р. Пошивак) видати ордер гр. Білій Тетяні Володимирівні і членам її сім’ї на вселення в квартиру (житловий осередок) № 23 в будинку квартирного типу (гуртожитку) на вул. Мельника А., б. 4а в місті Стебник.
3.КП «Міський сервіс» Дрогобицької міської ради   (Р. Микитин)   укласти   договір   користування   житловим приміщенням з фонду житла Дрогобицької міської ради, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, в будинку квартирного типу (гуртожитку) на вул. Мельника А., б. 4а, квартира (житловий осередок) № 23 в місті Стебник – між КП «Міський сервіс» Дрогобицької міської ради та внутрішньо переміщеною особою Білою Тетяною Володимирівною.
4.КП «Міський сервіс» Дрогобицької міської ради (Р. Микитин) надати копію договору користування житловим приміщенням з фонду житла Дрогобицької міської ради, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, в будинку квартирного типу (гуртожитку) на вул. Мельника А., б. 4а, квартира (житловий осередок) № 23 в місті Стебник департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради (Р. Пошивак).
5.Термін проживання у житлових приміщеннях з фонду житла Дрогобицької міської ради, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, становить рік часу з дати підписання договору користування, після чого внутрішньо переміщені особи зобов’язані звільнити займане жиле приміщення або за наявності підстав продовжити термін проживання в ньому.
6.КП «Міський сервіс» Дрогобицької міської ради (Р. Микитин) за 14 робочих днів до закінчення терміну проживання попередити гр.. Білу Т.В. про необхідність звільнення такого житла.
7.Внутрішньо переміщена особа Біла Т.В. в разі відсутності істотних змін, що спричинили внутрішнє переміщення, або обставин, що раніше існували, та якщо вона не набула іншого місця проживання, не пізніше,  ніж  за  60 календарних  днів до закінчення строку договору користування може подати заяву в департамент міського господарства Дрогобицької міської ради про продовження строку надання цього житлового приміщення.
8.Контроль за цільовим заселенням житлових приміщень з фонду житла Дрогобицької міської ради, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, здійснювати департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради (Р. Пошивак).
9.Контроль за виконанням цього рішення покласти на міського голову Т. Кучму.

Міський голова                                                                          Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту