№ 924 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження Програми відзначення державних, професійних та міських свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Дрогобицькою територіальною громадою на 2022 рік”

22.12.2021 2888

№ 924 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження  Програми відзначення державних, професійних та міських свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед  Дрогобицькою  територіальною громадою на 2022 рік”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХVI сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 22.12.2021 року № 924

Про затвердження
Програми відзначення державних,
професійних та міських свят, ювілейних дат,
заохочення за заслуги перед  Дрогобицькою
територіальною громадою на 2022 рік

З метою належного відзначення державних, професійних та міських свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Дргобицькою територіальною громадою враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № 36 від 30.11.2021), керуючись п.22 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:
1. Затвердити Програму відзначення державних, професійних та міських свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Дрогобицькою територіальною громадою на 2022 рік згідно з додатками №1,2.
2. Фінансовому управлінню (О.Савран) здійснити фінансування Програми у межах коштів, передбачених у міському бюджеті на 2022 рік.
3. Виконання даного рішення покласти на начальника організаційного відділу І.Кушнір.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Бейзик).

Міський голова Тарас Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту