№ 928 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження Програми покриття вартості комунальних послуг та енергоносіїв комунальних закладів охорони здоров’я Дрогобицької міської територіальної громади на 2022 р.”

22.12.2021 2871

№ 928 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження Програми покриття вартості комунальних  послуг та енергоносіїв комунальних  закладів охорони здоров’я Дрогобицької  міської територіальної громади на 2022 р.”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХVI сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 22.12.2021 року № 928

Про затвердження Програми
покриття вартості комунальних
послуг та енергоносіїв комунальних
закладів охорони здоров’я Дрогобицької
міської територіальної громади на 2022 р.

З 01 січня 2021 року згідно підпункту ґ пункту 3 статті 89 Бюджетного кодексу України до видатків, що здійснюються з бюджетів сіл, селищ та міст належать видатки на охорону здоров’я співфінансування оплати медичних послуг, що надаються в рамках програми державних гарантій медичного обслуговування населення, для покриття вартості комунальних послуг та енергоносіїв комунальних закладів охорони здоров’я, які належать відповідним територіальним громадам.
Доступність, якісність, сучасність, функціональність, ефективність, ресурсна забезпеченість та своєчасність медичної допомоги є основою для забезпечення високого рівня та покращення якості життя населення. Реалізацію Програми здійснюють комунальні некомерційні підприємства охорони здоров’я м. м. Дрогобича та Стебника.
Для виконання вимог Конституції України, Закон України від 19.11.1992 р. № 2801-ХІІ «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Постанова Кабінету Міністрів України від 11.07.2002 № 955 «Про затвердження Програми подання громадянам гарантованої державою безоплатної медичної допомоги», Бюджетного Кодексу України, Господарський кодекс України, Наказу Міністерства охорони здоров’я України від 29.11.2002 № 434 «Про удосконалення амбулаторно-поліклінічної допомоги дітям в Україні», Закону України «Про місцеве самоврядування», враховуючи рекомендації постійних комісій ради з питань охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (№ 12 від 16.11.2021) та з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (№ 36 від 30) міська рада вирішила:
1. Затвердити Програму фінансування покриття вартості комунальних послуг та енергоносіїв комунальних закладів охорони здоров’я на 2022 р. в сумі 24320,0 тис. грн. (Програма додається).
2. Фінансовому управлінню Дрогобицької міської ради (О.Савран) передбачити кошти на реалізацію Програми в межах міського бюджету на 2022 рік.
3. Координацію та контроль за виконанням Програми покласти на заступника міського голови з гуманітарних та соціальних питань (А.Ковч).
4. Контроль за виконанням рішення сесії покласти на голову постійної депутатської комісії міської ради з питань охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (І.Герман) та на голову постійної депутатської комісії міської ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Бейзик).

Міський голова Тарас Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту