№ 93 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами”

20.04.2017 398

№ 93 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на розміщення  зовнішньої реклами”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 20.04.2017 № 93

Про надання дозволу на розміщення
зовнішньої реклами

Розглянувши звернення суб’єктів підприємницької діяльності, щодо надання дозволу на встановлення зовнішньої реклами, керуючись пп.13 п.а ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 №2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», рішенням виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 24.01.2017 №6 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у м.Дрогобичі» виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Надати дозвіл на встановлення зовнішньої реклами строком на п’ять років ФОП Солод Т.Я. на рекламоносії:
– типу «штендер виносний» площею розміщення 0,54 м.кв. – за адресою Площа Ринок, 23 (біля входу в арт-клуб «82100») в кількості 1 одиниця;
– типу «штендер виносний», площею розміщення 0,75 м.кв. – за адресою вул.Трускавецька,1 (біля входу в арку будинку) в кількості 1 одиниця.
2. Надати дозвіл на встановлення зовнішньої реклами строком на п’ять років на рекламоносій типу «бігборд», з розмірами 3м х 6м за адресою вул.Сагайдачного, 63/1 (на території Дрогобицької автошколи ТСОУ) в кількості 1 одиниця.
3. Суб’єкту підприємницької діяльності, зазначеному в п.1 цього рішення укласти договір на користування місцем розміщення рекламного засобу з виконавчим комітетом Дрогобицької міської ради протягом п’яти робочих днів з моменту прийняття рішення.
4. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на відділ економіки виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І.Германа.

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Розпорядження міського головиДокументів: 1820 Усі
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту