№ 942 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про затвердження положення про офіційний сайт Дрогобицької міської ради та порядок оприлюднення інформації, яка знаходиться у Дрогобицькій міській раді та її виконавчому комітеті»“

30.11.2017 417

№ 942 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про затвердження положення про офіційний сайт Дрогобицької міської ради та порядок оприлюднення інформації, яка знаходиться у Дрогобицькій міській раді та її виконавчому комітеті»“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХХІ сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від 30.11.2017 року № 942

Про затвердження положення про
офіційний сайт Дрогобицької міської ради
та порядок оприлюднення інформації,
яка знаходиться у Дрогобицькій міській раді
та її виконавчому комітеті»

З метою забезпечення прозорості та інформаційної відкритості діяльності виконавчих органів міської ради, громадського обговорення та оцінки проектів розпорядчих документів міського голови, міської ради та її виконавчих органів, керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Затвердити в новій редакції положення про офіційний сайт Дрогобицької міської ради за адресою http://drohobych-rada.gov.ua/ та порядок оприлюднення інформації, яка знаходиться у Дрогобицькій міській раді та її виконавчому комітеті (додається).
2. Відповідальність за забезпечення програмно-технічної підтримки сайту покласти на відділ інформаційних технологій та аналізу Дрогобицької міської ради (С.Гайдер), а за якість та достовірність інформації сайту покласти на структурні підрозділи виконавчого комітету міської ради, підприємства, установи та організації, що належать до комунальної власності міста відповідно до напрямків роботи.
3. Керівникам управлінь, відділів та служб виконавчого комітету, підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності міста забезпечувати своєчасне надання матеріалів для наповнення рубрик офіційного сайту відповідно до Положення.
4. Рішення сесії Дрогобицької міської ради №303 від 5 липня 2016 року вважати таким, що втратило чинність.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань депутатської етики, законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади та контролю за дотриманням Регламенту ради (А.Андрухів).

Секретар міської ради О.Хрущ

 

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту