№ 946 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження Програми оренди комунального майна на території Дрогобицької міської ради на 2022 рік”

22.12.2021 2845

№ 946 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження Програми оренди комунального майна на території Дрогобицької  міської ради на 2022 рік”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХVI сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 22.12.2021 року № 946

Про затвердження Програми
оренди комунального майна
на території Дрогобицької
міської ради на 2022 рік

З метою ефективного використання нежитлового фонду Дрогобицької міської територіальної громади та надходження коштів від оренди до міського бюджету, беручи до уваги пропозиції постійної комісії ради з питань оренди, приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол № 19 від 02.12.2021 р.), постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № 38 від 21.12.2021р.,), керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України “Про оренду державного та комунального майна”, міська рада вирішила:
1. Затвердити Програму оренди комунального майна на території Дрогобицької міської ради на 2022 рік згідно з додатком №1.
2. Фінансовому управлінню (О.Савран) здійснити фінансування Програми у межах коштів, передбачених у міському бюджеті на 2022 рік.
3. Виконання даного рішення доручити управлінню майна громади (М. Свідовська).
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди, приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю. Кушлик), постійну комісію ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (Р. Бейзик).

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту