№ 960 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 0,02 га по вул. Шептицького, включеної в перелік для продажу на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на виготовлення звіту про експертну грошову оцінку“

30.11.2017 388

№ 960 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 0,02 га по вул. Шептицького, включеної в перелік для продажу на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на виготовлення звіту про експертну грошову оцінку“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХХІ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 30.11.2017 року № 960

Про затвердження проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки,
площею 0,02 га по вул. Шептицького,
включеної в перелік для продажу на земельних
торгах у формі аукціону та надання дозволу на
виготовлення звіту про експертну грошову оцінку

Розглянувши звернення Виконавця земельних торгів ПП “Фірма «СОМГІЗ» про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, з метою підготовки до проведення земельних торгів з продажу вищезазначеної земельної ділянки шляхом проведення земельних торгів у формі аукціону, та враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи № 83 від 16.11.2017р.), керуючись статтями 12, 127, 128, 134 – 138 Земельного Кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 13 регламенту Дрогобицької міської ради, міська рада в и р і ш и л а :
1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,02 га, кадастровий номер земельної ділянки 4610600000:01:030:0035, код класифікації згідно класифікації видів цільового призначення земель, затвердженої наказом Держкомзему України № 548 від 23.07.2010 року – 03.15, категорія земель – землі житлової та громадської забудови; цільове призначення – для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови, що розташована за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич, вулиця Шептицького.
2. Виконавчому комітету Дрогобицької міської ради вчинити необхідні дії щодо державної реєстрації речового права на земельну ділянку, зазначену в пункті 1 цього рішення за Дрогобицькою міською радою Львівської області.
3. Надати дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,02 га, кадастровий номер земельної ділянки 4610600000:01:030:0035, код класифікації згідно класифікації видів цільового призначення земель, затвердженої наказом Держкомзему України № 548 від 23.07.2010 року – 03.15, категорія земель – землі житлової та громадської забудови; цільове призначення – для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови, що розташована за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич, вулиця Шептицького, яка підлягає продажу у власність на земельних торгах у формі аукціону.
4. Відповідно до пункту 5 статті 135, пункту 5 статті 136 Земельного кодексу України фінансування підготовки лоту до продажу на земельних торгах, організації та проведення земельних торгів здійснити без використання бюджетних коштів за рахунок коштів Виконавця земельних торгів на підставі Договору про підготовку лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів у формі аукціону між Організатором торгів та Виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат Виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються покупцем лота.
5. Виконавчому комітету міської ради забезпечити подання виготовленого Звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки на затвердження сесією Дрогобицької міської ради.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Секретар міської ради О. Хрущ

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту