№ 968 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження договору поруки”

05.01.2022 2808

№ 968 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження договору поруки”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХVIII позачергова сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 05.01.2022 року № 968

Про затвердження договору поруки

На виконання пункту 8.1. рішення № 483 від 08.07.2021 року «Про закупівлю спеціалізованого медичного обладнання комунальним некомерційним підприємством «Дрогобицька міська лікарня №1» Дрогобицької міської ради, визначення умов і способів забезпечення виконання зобов’язань на умовах фінансового лізингу», а саме виконання зобов’язання щодо забезпечення виконання умов договору фінансового лізингу протягом всього терміну його дії, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань депутатської етики, законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади та контролю за дотриманням Регламенту ради (протокол № 30 від 05.01.2022) ; керуючись ст.26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а:
1.Дрогобицькій міській раді виступити поручителем (шляхом укладення договору поруки) перед АТ «ПУМБ» за договором фінансового лізингу, що буде укладений між комунальним некомерційним підприємством «Дрогобицька міська лікарня №1» Дрогобицької міської ради та АТ«ПУМБ», на суму 36240000 грн. та на умовах, визначених договором поруки.
2.Затвердити проект договору поруки (додається).
3.Уповноважити міського голову підписати договір поруки, зазначений у пункті 2 цього рішення.
4.Контроль за виконанням покласти на постійну комісію з питань депутатської етики, законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади та контролю за дотриманням Регламенту ради (В. Дзерина).

Міський голова Тарас Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту