№ 970 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ” Про збільшення дохідної частини міського бюджету м. Дрогобича та внесення змін до бюджету на 2017 рік“

08.12.2017 354

№ 970 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ” Про збільшення дохідної частини  міського бюджету м. Дрогобича   та внесення змін до бюджету на 2017 рік“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХХІ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 8 грудня 2017 № 970

Про збільшення дохідної частини
міського бюджету м. Дрогобича
та внесення змін до бюджету на 2017 рік

На виконання ст. 78 Бюджетного кодексу України, на підставі офіційного висновку фінансового управління щодо перевиконання дохідної частини міського бюджету м. Дрогобича за підсумками 11-ми місяців 2017 року (додається), враховуючи рішення Дрогобицької районної ради від 01.12.2017 № 202 щодо виділення субвенції міському бюджету м.Дрогобича на придбання пального для СДЮШОР «Медик», розглянувши листи головних розпорядників щодо виділення додаткових коштів та необхідності внесення змін до затверджених призначень, заяви депутатів Дрогобицької міської ради щодо скерування коштів передбачених на виконання депутатських запитів, враховуючи погодження постійної комісії ради з питань бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол від______2017 №___), керуючись п.23 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Дрогобицька міська рада вирішила:
1. Внести зміни до дохідної, видаткової частини, джерел фінансування загального та спеціального фондів бюджету м. Дрогобича на 2017 рік, переліку об’єктів, фінансування яких проводиться за рахунок коштів спеціального фонду міського бюджету (бюджету розвитку), міжбюджетні трансферти з міського бюджету м.Дрогобича на 2017 рік згідно з додатками №№ 1, 2, 3, 4, 5.
2. Фінансовому управлінню Дрогобицької міської ради (О.Савран) внести відповідні зміни до розпису міського бюджету м. Дрогобича на 2017 рік.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Курчик).

Секретар міської ради О.Хрущ

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту