№ 972 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження порядку денного ХІХ позачергової сесії Дрогобицької міської ради”

14.01.2022 2936

№ 972 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження порядку денного  ХІХ позачергової сесії  Дрогобицької міської ради”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХІХ позачергова сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 14.01.2022 року № 972

Про затвердження порядку денного
ХІХ позачергової сесії
Дрогобицької міської ради

Керуючись п. 13 ст. 46 Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.25 Регламенту Дрогобицької міської ради, міська рада вирішила:
Затвердити такий порядок денний ХІХ позачергової сесії Дрогобицької міської ради:
1. Про затвердження порядку денного ХІХ позачергової сесії Дрогобицької міської ради.
2. Про внесення змін до бюджету Дрогобицької міської територіальної громади на 2022 рік.
3. Про затвердження цільової програми покращення матеріально – технічного забезпечення патрульної роти м. Дрогобич військової частини 303002 Західного Оперативно – територіального об’єднання Національної гвардії України в м. Дрогобичі на 2022 рік .
4. Про затвердження цільової програми профілактика злочинності на території Дрогобицької територіальної громади на 2022 рік.
5. Про затвердження Програми «Внески до статутних капіталів комунальних підприємств житлово-комунального господарства та побутового обслуговування Дрогобицької міської територіальної громади
у 2022 році»
6. Про внесення змін в рішення сесії від 22.12.2021 № 938 про реорганізацію шляхом приєднання КНП «Дрогобицька міська лікарня № 5» ДМР до КНП «Дрогобицька міська поліклініка» ДМР.
7. Про внесення змін в рішення сесії від 22.12.2021 № 939 про реорганізацію шляхом приєднання КНП «Дрогобицька міська стоматологічна поліклініка» ДМР до КНП «Дрогобицька міська поліклініка» ДМР.
8. Про затвердження Програми розвитку футболу на території Дрогобицької територіальної громади на 2022-2023 роки”.
9. Про затвердження розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва у 2022 році.

10. Питання комунального майна.
10.1. Про підтвердження факту перебування об’єкту нерухомого майна в комунальній власності Дрогобицької міської територіальної громади та про внесення змін у рішення сесії Дрогобицької міської ради.
10.2. Про затвердження протоколу про результати електронного аукціону та про приватизацію нежитлового приміщення за адресою: м. Дрогобич, вул. Грушевського, 83, площею 19,9 м. кв. шляхом викупу.
10.3.Про продовження дії договорів оренди нежитлових приміщень.

11. Земельні питання.

11.1. Про відмову у наданні дозволівна виготовлення проектів землеустроющодо відведення земельних ділянок та відмову у наданні дозволу на поділ земельної ділянки.
11.2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.
11.3. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Парковій.
11.4. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
11.5. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів.
11.6. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Трускавецькій.
11.7. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.
11.8. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для індивідуального садівництва.
11.9.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (код КВЦПЗ 03.15), площею 818 кв.м., що розташована: Львівська область, Дрогобицький район, м. Дрогобич, вулиця В. Великого – Коновальця та надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).
11.10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок на вул. П. Орлика у м. Дрогобичі для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (код КВЦПЗ 03.15) та надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).

11.11. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку, включення до переліку земельних ділянок, які виставляються на земельні торги окремими лотами, встановлення стартової ціни та продаж земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (КВЦПЗ 03.07), що розташована: Львівська обл., м. Стебник (в межах населеного пункту), вул.Грушевського; кадастровий номер: 4610670500:01:016:0034 на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).

12. Про затвердження Програми фінансової підтримки спеціалізованої дитячо – юнацької школи Олімпійського резерву з велоспорту “Медик” м. Дрогобича на 2022 рік
13. Різне.

Міський голова Тарас Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту