№ 999 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження Програми забезпечення житлом молодих сімей та одиноких молодих громадян Дрогобицької міської територіальної громади на 2022 рік”

10.02.2022 3045

№ 999 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження Програми  забезпечення житлом молодих сімей  та одиноких молодих громадян  Дрогобицької міської територіальної  громади на 2022 рік”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 10.02.2022 року № 999

Про затвердження Програми
забезпечення житлом молодих сімей
та одиноких молодих громадян
Дрогобицької міської територіальної
громади на 2022 рік

Відповідно до Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 29.05.2001 № 584 «Про порядок надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла», на виконання ухвали Дрогобицької міської ради від 08.10.2007 № 404 «Про порядок взаємодії виконкому міської ради з Львівським регіональним управлінням державної спеціалізованої фінансової установи державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву при наданні пільгових довготермінових кредитів за рахунок коштів міського бюджету м. Дрогобича», враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї та спорту (протокол від 23.11.2021 р № 22), враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол від 03.02.2022 № 43), керуючись п.22 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:
1. Затвердити Програму забезпечення житлом молодих сімей та одиноких молодих громадян Дрогобицької міської територіальної громади на 2022 рік (згідно з Додатком 1).
2. Фінансовому управлінню (О. Савран) здійснити фінансування Програми у межах коштів, передбачених у бюджеті на її виконання.
3. Виконання даного рішення покласти на начальника відділу сім’ї та молоді управління у справах сім’ї, молоді та спорту О. Пашко.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї та спорту (Р. Грицай) та постійну комісію ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р. Бейзик).

Міський голова Тарас Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту