№163 Рішення виконавчого комітету “Про погодження Річного плану ліцензованої діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2025 рік”

18.06.2024 6378

№163 Рішення виконавчого комітету “Про погодження Річного плану ліцензованої діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2025 рік”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

 

від 18.06.2024 №163

Про погодження Річного плану
ліцензованої діяльності з
централізованого водопостачання
та централізованого водовідведення
на 2025 рік

Розглянувши лист КП “Дрогобичводоканал” Дрогобицької міської ради від 03.06.2024 № 2440 та представлений Річний план ліцензованої діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення КП “Дрогобичводоканал” Дрогобицької міської ради на 2025рік, відповідно пункту 2.3 глави 2 «Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення», затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України від 10 березня 2016 № 302, відповідно підпункту 6 пункту 2.2 розділу II «Процедури встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення», затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України від 24 березня 2016 № 364, відповідно підпункту 4 пункту 1 постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг «Про врегулювання окремих питань щодо подання заяв для встановлення тарифів, схвалення інвестиційних програм (інвестиційних проектів) та планів розвитку у сфері централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення на 2025 рік» від 10 квітня 2024 № 671, керуючись ст. 27, ст. 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради в и р і ш и в:

1. Погодити Річний план ліцензованої діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення КП “Дрогобичводоканал” Дрогобицької міської ради на 2025 рік.
2. Комунальному підприємству «Дрогобичводоканал» Дрогобицької міської ради (Р.Шагала) формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення проводити відповідно до Річного плану ліцензованої діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2025 рік.

3. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на начальника КП «Дрогобичводоканал» Дрогобицької міської ради (Р. Шагала).
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з комунальних питань В. Качмара.

Міський голова       Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

 

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту