Про передачу на праві узуфрукту та на баланс Ліцею № 1 ім. Івана Франка Дрогобицької міської ради Львівської області, Ліцею № 2 Дрогобицької міської ради Львівської області, Гімназії № 5 імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького Дрогобицької міської ради Львівської області, Гімназії № 8 Дрогобицької міської ради Львівської області нежитлових будівель
17.09.2025 879

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
LХХ сесія восьмого скликання
Р І Ш Е Н Н Я
від ______________2025 року №_______
Про передачу на праві узуфрукту та на
баланс Ліцею № 1 ім. Івана Франка Дрогобицької міської ради
Львівської області, Ліцею № 2 Дрогобицької міської ради
Львівської області, Гімназії № 5 імені Героя України
генерал-майора Сергія Кульчицького Дрогобицької
міської ради Львівської області,
Гімназії № 8 Дрогобицької міської ради
Львівської області нежитлових будівель
Розглянувши звернення №01-29/662 від 10.09.2025 р. відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради Львівської області, з метою забезпечення ефективної експлуатації об’єкту нерухомого майна, використання та збереження у належному стані, беручи до уваги рекомендації постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол №____від________________року), керуючись ст. ст. 319, 327 Цивільного кодексу України, ст. ст.25, 26, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України «Про особливості регулювання діяльності юридичних осіб окремих організаційно-правових форм у перехідний період та об’єднань юридичних осіб», міська рада вирішила :
- Надати дозвіл відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради Львівської області на безкоштовну передачу на праві особистого безоплатного володіння і користування комунальним майном (узуфрукт комунального майна) та на баланс Ліцею № 1 ім. Івана Франка Дрогобицької міської ради Львівської області об’єкт нерухомого майна – нежитлову будівлю площею 50,9 кв. м. за адресою: м. Дрогобич, вул. Сагайдачного, 19/1 та матеріальні цінності терміном на 5 років згідно з додатком № 1.
- Надати дозвіл відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради Львівської області на безкоштовну передачу на праві особистого безоплатного володіння і користування комунальним майном (узуфрукт комунального майна) та на баланс Ліцею № 2 Дрогобицької міської ради Львівської області об’єкт нерухомого майна – нежитлову будівлю площею 89,1 кв. м. за адресою: м. Дрогобич, вул. Козловського, 17/1 та матеріальні цінності терміном на 5 років згідно з додатком № 2.
- Надати дозвіл відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради Львівської області на безкоштовну передачу на праві особистого безоплатного володіння і користування комунальним майном (узуфрукт комунального майна) та на баланс Гімназії № 5 імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького Дрогобицької міської ради Львівської області об’єкт нерухомого майна – нежитлову будівлю площею 139,3 кв. м. за адресою: м. Дрогобич, вул. Зварицька, 79/1 та матеріальні цінності терміном на 5 років згідно з додатком № 3.
- Надати дозвіл відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради Львівської області на безкоштовну передачу на праві особистого безоплатного володіння і користування комунальним майном (узуфрукт комунального майна) та на баланс Гімназії № 8 Дрогобицької міської ради Львівської області об’єкт нерухомого майна – нежитлову будівлю площею 35,9 кв. м. за адресою: м. Дрогобич, вул. Симоненка, 5 та матеріальні цінності терміном на 5 років згідно з додатком № 4.
- Відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради Львівської області створити комісію з приймання-передачі об’єктів нерухомого майна, вказаних у п.п. 1-4 даного рішення.
- Комісії забезпечити приймання-передачу вказаного майна, скласти акт приймання-передачі та подати його на затвердження міському голові Тарасу Кучмі.
- Виконання даного рішення покласти на Ліцей № 1 ім. Івана Франка Дрогобицької міської ради Львівської області, Ліцей № 2 Дрогобицької міської ради Львівської області, Гімназію № 5 імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького Дрогобицької міської ради Львівської області, Гімназію № 8 Дрогобицької міської ради Львівської області, відділ освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради.
- Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Кушлик Ю. О.).
Міський голова Тарас КУЧМА
переглянути додаток