Про внесення змін до Міської цільової програми «Підготовка та проведення загальноміських заходів відділу культури та мистецтв виконавчих органів Дрогобицької міської ради у 2019 році»

26.07.2019 403

Про внесення змін до Міської цільової  програми «Підготовка та проведення  загальноміських заходів  відділу культури та мистецтв  виконавчих органів   Дрогобицької міської ради у 2019 році»

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від «___ »__________2019 року № ___

Про внесення змін до Міської цільової
програми «Підготовка та проведення
загальноміських заходів
відділу культури та мистецтв
виконавчих органів
Дрогобицької міської ради у 2019 році»

Розглянувши клопотання відділу культури та мистецтв виконавчих органів Дрогобицької міської ради від 22.07.2019 року №321 щодо внесення змін до Міської цільової програми «Підготовка та проведення загальноміських заходів відділу культури та мистецтв виконавчих органів Дрогобицької міської ради у 2019 році» затвердженої рішенням сесії Дрогобицької міської ради від 27 грудня 2019 року №1539, врахувавши рекомендації постійних комісій ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № ____ від 23.07. 2019р.) з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (протокол ___ від ____.07.2019р.), керуючись п. 30 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Внести зміни до п. 11. Міської цільової програми «Підготовка та проведення загальноміських заходів відділу культури та мистецтв виконавчих органів Дрогобицької міської ради у 2019 році».
2. Внести зміни до п. 12. Міської цільової програми «Підготовка та проведення загальноміських заходів відділу культури та мистецтв виконавчих органів Дрогобицької міської ради у 2019 році» згідно з додатком.
3. Внести зміни до п. 15. Міської цільової програми «Підготовка та проведення загальноміських заходів відділу культури та мистецтв виконавчих органів Дрогобицької міської ради у 2019 році» згідно з додатком.
4. Фінансовому управлінню (О.Савран):
4.1. Здійснити дофінансування програми відповідно до бюджетних асигнувань.
5. Виконання даного рішення покласти на відділ культури та мистецтв виконавчих органів Дрогобицької міської ради (О.Яводчак).
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Курчик).

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом