Про затвердження договору “Про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільних проектів”

26.07.2019 685

Про затвердження договору “Про співробітництво  територіальних громад у формі реалізації спільних проектів”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

Від «___» ____________2019 року № ____

Про затвердження договору
“Про співробітництво
територіальних громад
у формі реалізації спільних проектів”

З метою сприяння реалізації стратегії розвитку міста Дрогобича, враховуючи наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №233 від 27.08.2014 «Про затвердження Примірних форм договорів про співробітництво територіальних громад», відповідно до статті 9 Закону України “Про співробітництво територіальних громад”, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № ___ від _____________ 2019 року) та постійної комісії ради з питань депутатської етики, законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади та контролю за дотриманням Регламенту ради (протокол № ___ від _____________ 2019 року) і керуючись п.22 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Затвердити договір про співробітництво територіальних громад м.Дрогобича, м.Борислава, та Меденицької ОТГ у формі реалізації спільних проектів (Проект додається).
2. Моніторинг та організацію виконання Договору покласти на комунальну установу «Інститут міста Дрогобича».
3. Фінансовому управлінню врахувати бюджетні запити КУ «Інститут міста Дрогобича» на реалізацію договору про співробітництво територіальних громад м.Дрогобича, м.Борислава, та Меденицької ОТГ у формі реалізації спільних проектів у межах граничного обсягу видатків, доведеного головному розпоряднику коштів.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Курчик).

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту