Про затвердження звіту про незалежну оцінку об’єкту комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області та про проведення електронного аукціону з умовами для повторного продажу нежитлового приміщення

21.11.2022 5276

Про затвердження звіту про незалежну оцінку об’єкту комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області та про проведення електронного аукціону  з умовами для повторного продажу нежитлового приміщення

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2022 року № ____

Про затвердження звіту про незалежну оцінку
об’єкту комунальної власності територіальної громади
в особі Дрогобицької міської ради Львівської області
та про проведення електронного аукціону
з умовами для повторного продажу нежитлового приміщення   

З метою забезпечення прозорості та відкритості наповнення бюджету територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області, беручи до уваги рекомендації аукціонної комісії (протокол № від _____2022 р), постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (№ 30 від 14.11.2022 року), постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол №__ від 18.11.2022 р.), на виконання рішення Господарського суду Львівської області по справі № 914/1523/19, розглянувши звіт та висновок про вартість майна: нежитлового приміщення № 11, загальною площею 31,0 м. кв., що розташоване за адресою: м.
Дрогобич, площа Ринок, 22, рецензію на висновок про вартість майна № 11/11-1р, керуючись Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна», Порядком проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 № 432, п. 30 ч.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:

1. Затвердити звіт про незалежну оцінку об’єкту комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області, який підлягає продажу на конкурентних засадах шляхом проведення електронного аукціону з умовами згідно з додатком № 1.
2. Провести електронний аукціон з умовами для повторного продажу нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич, площа Ринок, 22, площею 31,0 м. кв.
2.1. Затвердити стартову ціну для продажу на аукціоні з умовами нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич, площа Ринок, 22, площею 31,0 м. кв. у розмірі 207 600 грн. (двісті сім тисяч шістсот) грн. 00 коп., без ПДВ, згідно зі звітом про незалежну оцінку.
2.2. Значення кроку при проведенні електронного аукціону з умовами з повторного продажу нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич, площа Ринок, 22, площею 31,0 м. кв. затвердити на рівні 1% від стартової ціни та становить 2 076 грн. (дві тисячі сімдесят шість) грн., без ПДВ.
3. У разі непродажу об’єкту комунальної власності, вказаного у п. 2 даного рішення, на аукціоні з умовами за ціною, не нижче стартової, п.п. 2, 2.1., 2.2. даного рішення вважати такими, що втратили чинність.
4. Затвердити умови продажу об»єкту комунальної власності, вказаного у п. 1 даного рішення, згідно з додатком № 2.
5. Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради здійснити приватизацію об’єкту комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області шляхом аукціону з умовами відповідно до чинного законодавства України.
6. Доручити начальнику Управління майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради (М. Свідовська) затвердити висновок про вартість майна, текст інформаційного повідомлення про повторний продаж на електронному аукціоні з умовами об‘єкту комунальної власності територіальної громади Дрогобицької міської ради Львівської області за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич, площа Ринок, 22, площею 31,0 м. кв. та уповноважити підписати договір купівлі-продажу нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич, площа Ринок, 22, пл. 31,0 м. кв. після сплати в повному обсязі ціни продажу об’єкта приватизації протягом 25 робочих днів з дня формування протоколу про результати електронного аукціону.
7. У разі визнання аукціону таким, що відбувся, після підписання протоколу про електронні торги та надходження коштів від повторного продажу на рахунок Управління майна громади, Управлінню майна громади протягом 5 робочих днів після надходження коштів від повторного продажу здійснити перерахунок коштів у сумі 98 269, 20 грн., в тому числі ПДВ, відповідно до листа відділу бухгалтерського обліку та звітності № 257 від 15.11.2022 р., на розрахунковий рахунок фізичної особи Гавдяк Наталії Вікторівни.
8. Зобов»язати переможця аукціону оплатити вартість експертної оцінки на нежитлове приміщення, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич, площа Ринок, 22, пл. 31,0 м. кв.
9. Виконання даного рішення доручити Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради.
10. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю. Кушлика) та постійну комісію ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (Р. Бейзика).

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту