Про затвердження звітів про незалежну оцінку об’єктів комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області та про проведення електронних аукціонів з умовами для продажу нежитлової будівлі та приміщення

07.09.2023 6393

Про затвердження звітів про незалежну оцінку об’єктів комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області та про проведення електронних аукціонів  з умовами для продажу нежитлової будівлі та приміщення

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___________ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від __________ року № _______

 

Про затвердження звітів про незалежну оцінку
об’єктів комунальної власності територіальної громади
в особі Дрогобицької міської ради Львівської області
та про проведення електронних аукціонів
з умовами для продажу нежитлової будівлі та приміщення 

З метою забезпечення прозорості та відкритості наповнення бюджету  територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області, беручи до уваги рекомендації аукціонної комісії (протоколи № 25,26 від 04.09.2023 р), постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (№ 41 від 30.08.2023 року), постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № 84 від 08.08.2023 р.), розглянувши звіти та висновки про вартість майна нежитлової будівлі літ. «А-1», загальною площею 406,7 м. кв., що розташоване за адресою: м. Дрогобич, вул. Козловського Броніслава, буд. 81/1, рецензію на висновок про вартість майна від 01.08.2023 р., нежитлового приміщення № 2, літ. «Б-1», загальною площею 349,7 м. кв. за адресою: м. Стебник, вул. Трускавецька, буд. 20/2, рецензію на висновок про вартість майна від 14.07.2023 р., керуючись Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна», Порядком проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 № 432, п. 30 ч.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням Дрогобицької міської ради № 1516 від 02.03.2023 р. «Про включення в перелік об’єктів комунальної власності, які підлягають продажу на конкурентних засадах шляхом проведення електронного аукціону та про приватизацію нежитлової будівлі та приміщень шляхом аукціону», міська рада вирішила:

1. Затвердити звіти про незалежну оцінку об’єктів комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області, які підлягають продажу на конкурентних засадах шляхом проведення електронного аукціону з умовами згідно з Додатком № 1.
2. Провести електронний аукціон з умовами для продажу нежитлової будівлі, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Козловського Броніслава, буд. 81/1, площею 406,7 м. кв.
2.1. Затвердити стартову ціну для продажу на аукціоні з умовами нежитлової будівлі, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м.  Дрогобич, вул. Козловського Броніслава, буд. 81/1, площею 406,7 м. кв. у розмірі 3 185 700 (три мільйони сто вісімдесят п’ять тисяч сімсот) грн. 00 коп., без ПДВ, згідно зі звітом про оцінку майна.
2.2. Значення кроку при проведенні електронного аукціону з умовами з продажу нежитлової будівлі, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Козловського Броніслава, буд. 81/1, площею 406,7 м. кв. затвердити на рівні 1% від стартової ціни та становить 31 857 грн. (тридцять одна тисяча вісімсот п’ятдесят сім) грн., без ПДВ.
3. Провести електронний аукціон з умовами для продажу нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Стебник, вул. Трускавецька, буд. 20/2, площею 349,7 м. кв.
3.1. Затвердити стартову ціну для продажу на аукціоні з умовами нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Стебник, вул. Трускавецька, буд. 20/2, площею 349,7 м. кв. у розмірі 652 191 (шістсот п’ятдесят дві тисячі сто дев’яносто одна гривня) грн. 00 коп., без ПДВ, згідно зі звітом про незалежну оцінку.
3.2. Значення кроку при проведенні електронного аукціону з умовами з продажу нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Стебник, вул. Трускавецька, буд. 20/2, площею 349,7 м. кв.
затвердити на рівні 1% від стартової ціни та становить 6 521,91 грн. (шість тисяч п’ятсот двадцять одна гривня дев’яносто одна копійка) грн., без ПДВ.
4. У разі непродажу об’єктів комунальної власності, вказаних у п.п. 2,3 даного рішення, на аукціоні з умовами за ціною, не нижче стартової, п.п. 2, 2.1., 2.2., 3, 3.1., 3.2. даного рішення вважати такими, що втратили чинність.
5. Затвердити умови продажу об»єктів комунальної власності, вказаних у п. 2,3 даного рішення, згідно з Додатками № 2, 3.
6. Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради здійснити приватизацію об’єктів комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області  шляхом аукціону з умовами відповідно до чинного законодавства України.
7. Доручити начальнику Управління майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради (М. Свідовська) затвердити висновки про вартість майна, тексти інформаційного повідомлення про продаж на електронному аукціоні з умовами об‘єктів комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області за адресою: м. Дрогобич, вул. Козловського Броніслава, буд. 81/1, площею 406,7 м. кв., Львівська обл., м. Стебник, вул. Трускавецька, буд. 20/2, площею 349,7 м. кв. та уповноважити підписати договори купівлі-продажу нежитлової будівлі та нежитлового приміщення, що знаходяться за адресами: Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Козловського Броніслава, буд. 81/1, площею 406,7 м. кв., Львівська обл., м. Стебник, вул. Трускавецька, буд. 20/2, площею 349,7 м. кв. після сплати в повному обсязі ціни продажу об’єкта приватизації протягом 25 робочих днів з дня формування протоколу про результати електронного аукціону.
8. Зобов»язати переможця аукціону, вказаного у п. 2 даного рішення відшкодувати вартість експертної оцінки у сумі 2400 грн. та технічного паспорту у сумі 5010 грн. на нежитлову будівлю, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Козловського Броніслава, буд. 81/1, площею 406,7 м. кв.
9. Зобов»язати переможця аукціону, вказаного у п. 3 даного рішення відшкодувати вартість експертної оцінки у сумі 2 470 грн. та 1670 грн. та технічного паспорту у сумі 2800 грн. на нежитлове приміщення, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Стебник, вул. Трускавецька, буд. 20/2, площею 349,7 м. кв.
10. Виконання даного рішення доручити Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради.
11. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю. Кушлика) та постійну комісію ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (Р. Бейзика).

 Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту