Про затвердження прейскуранта цін на платні послуги, що надаються Комунальним некомерційним підприємством «Дрогобицька міська поліклініка» Дрогобицької міської ради

04.06.2021 1959

Про затвердження прейскуранта цін  на платні послуги, що надаються  Комунальним некомерційним підприємством  «Дрогобицька міська поліклініка» Дрогобицької міської ради

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від ____________2021 року № ___

Про затвердження прейскуранта цін
на платні послуги, що надаються
Комунальним некомерційним підприємством
«Дрогобицька міська поліклініка»
Дрогобицької міської ради

Розглянувши клопотання головного лікаря некомерційного підприємства «Дрогобицька міська поліклініка» Дрогобицької міської ради від 03.06.2021 № 2785, керуючись ст.18 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», постановою Кабінету Міністрів України від 17.09.1996 № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах» зі змінами та доповненнями, Статуту комунального некомерційного підприємства «Дрогобицька міська поліклініка» Дрогобицької міської ради, враховуючи Методику розрахунку вартості послуги з медичного обслуговування, затверджену постановою Кабінету міністрів України від 27.12.2017 № 1075, з метою встановлення тарифів в економічно обґрунтованому розмірі на ринку реалізації медичних послуг та підвищення рівня якості медичного обслуговування населення, керуючись ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Затвердити прейскурант цін на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Дрогобицька міська поліклініка» Дрогобицької міської ради, згідно з додатком.
2. Визнати такими, що втратило чинність рішення виконкому Дрогобицької міської ради від 19.05.2020 №118 «Про затвердження прейскуранта цін на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Дрогобицька міська поліклініка» Дрогобицької міської ради».
3. Головному лікарю комунального некомерційного підприємства «Дрогобицька міська поліклініка» Дрогобицької міської ради Ю.Гончаренко:
3.1. Довести прейскурант цін на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Дрогобицька міська поліклініка» Дрогобицької міської ради до відома населення шляхом розміщення на інформаційних стендах лікарні.
3.2. Організацію надання платних послуг здійснювати відповідно до вимог чинного законодавства.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних та соціальних питань А.Ковча.

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту