Про затвердження прейскуранта цін на платні послуги, що надаються Комунальним некомерційним підприємством «Дрогобицька міська лікарня №5» Дрогобицької міської ради

09.04.2021 1918

Про затвердження прейскуранта цін  на платні послуги, що надаються  Комунальним некомерційним підприємством  «Дрогобицька міська лікарня №5» Дрогобицької міської ради

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від ____________2021 №_______

Про затвердження прейскуранта цін
на платні послуги, що надаються
Комунальним некомерційним підприємством
«Дрогобицька міська лікарня №5»
Дрогобицької міської ради

Розглянувши клопотання головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Дрогобицька міська лікарня № 5» Дрогобицької міської ради від 23.03.2021 № 98 керуючись ст.18 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», постановою Кабінету Міністрів України від 17.09.1996 № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах», Статуту Комунального некомерційного підприємства «Дрогобицька міська лікарня № 5» Дрогобицької міської ради, враховуючи Методику розрахунку вартості послуги з медичного обслуговування, затверджену постановою КМУ від 27.12.2017 № 1075, з метою встановлення тарифів в економічно обґрунтованому розмірі на ринку реалізації медичних послуг та підвищення рівня якості медичного обслуговування населення, ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Затвердити прейскурант цін на платні послуги, що надаються Комунальним некомерційним підприємством «Дрогобицька міська лікарня №5» Дрогобицької міської ради, згідно з додатком.
2. Головному лікарю Комунального некомерційного підприємства «Дрогобицька міська лікарня №5» Дрогобицької міської ради Н.Задворних:
2.1. Довести прейскурант цін на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Дрогобицька міська лікарня № 5» Дрогобицької міської ради до відома населення шляхом розміщення на інформаційних стендах лікарні.
2.2. Організацію надання платних послуг здійснювати відповідно до вимог чинного законодавства.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних та соціальних питань А.Ковч.

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту