Про затвердження Програми оренди комунального майна на території Дрогобицької міської ради на 2024 рік

08.12.2023 6902

Про затвердження Програми оренди комунального майна на території Дрогобицької  міської ради на 2024 рік

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___________ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від __________ року № _______

 

Про затвердження Програми
оренди комунального майна
на території Дрогобицької
міської ради на 2024 рік..

З метою ефективного використання комунального майна територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області та надходження коштів від оренди до міського бюджету, розглянувши службову записку управління майна громади від 30.11.2023 р. № 983, беручи до уваги пропозиції постійної комісії ради з питань оренди, приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол № ____ від ________ р.), постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № ___від _________р.,), керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України “Про оренду державного та комунального майна”, міська рада вирішила:
1. Затвердити Програму оренди комунального майна на території Дрогобицької міської ради на 2024 рік згідно з додатком №1.
2. Фінансовому управлінню (О.Савран) здійснити фінансування Програми у межах коштів, передбачених у міському бюджеті на 2024 рік.
3. Виконання даного рішення доручити Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради (М. Свідовська).
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди, приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю. Кушлик), постійну комісію ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (Р. Бейзик).

 Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту