Про затвердження Програми Програми покриття вартості комунальних послуг та енергоносіїв комунальних закладів охорони здоров’я на 2021 р.

31.12.2020 2049

Про затвердження Програми Програми покриття вартості  комунальних послуг та енергоносіїв  комунальних закладів охорони здоров’я на 2021 р.

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________20__ року № ____

Про затвердження Програми
Програми покриття вартості
комунальних послуг та енергоносіїв
комунальних закладів охорони здоров’я на 2021 р.

З 1 січня 2020 року згідно підпункту ґ пункту 3 статті 90 Бюджетного кодексу України до видатків, що здійснюються з бюджету Автономної Республіки Крим та обласних бюджетів на охорону здоров’я належить співфінансування оплати медичних послуг, що надаються в рамках програми державних гарантій медичного обслуговування населення, для покриття вартості комунальних послуг та енергоносіїв комунальних закладів охорони здоров’я, які є об’єктами права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що перебувають в управлінні обласних рад.
Доступність, якісність, сучасність, функціональність, ефективність, ресурсна забезпеченість та своєчасність медичної допомоги є основою для забезпечення високого рівня та покращення якості життя населення. Реалізацію Програми здійснюють комунальні некомерційні підприємства охорони здоров’я м. м. Дрогобича та Стебника.
Для виконання вимог Конституції України, Закон України від 19.11.1992 р. №2801-ХІІ „Основи законодавства України про охорону здоров’я”, Постанова Кабінету Міністрів України від 11.07.2002 № 955 «Про затвердження Програми подання громадянам гарантованої державою безоплатної медичної допомоги», Бюджетного Кодексу України, Господарський кодекс України, Наказу Міністерства охорони здоров’я України від 29.11.2002 № 434 „Про удосконалення амбулаторно-поліклінічної допомоги дітям в Україні”, Закону України «Про місцеве самоврядування», враховуючи рекомендації постійних комісій ради з питань охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (№ _________ від __________) та з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (№________ від _________) міська рада вирішила:
1. Затвердити Програму фінансування покриття вартості комунальних послуг та енергоносіїв комунальних закладів охорони здоров’я на 2021 р. 17654,9 тис. грн. (Програма додається).
2. Фінансовому управлінню Дрогобицької міської ради (О.Савран) передбачити кошти на реалізацію Програми в межах міського бюджету. За умови збільшення дохідної частини передбачити додаткове фінансування шляхом внесення змін до прийнятого бюджету.
3. Координацію та контроль за виконанням Програми покласти на заступника міського голови з гуманітарних та соціальних питань (А.Ковч).
4. Контроль за виконанням рішення сесії покласти на голову постійної депутатської комісії міської ради з питань охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (І.Герман) та на голову постійної депутатської комісії міської ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Бейзик).

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту