Про затвердження Програми фінансування військово-лікарської комісії на 2023р.

24.02.2023 5654

Про затвердження Програми фінансування військово-лікарської  комісії на 2023р.

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2023 року № ____

 

Про затвердження Програми
фінансування військово-лікарської
комісії на 2023р

Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є конституційним обов’язком громадян України, особливо в умовах збройної агресії російської федерації проти України та введенням воєнного стану в Україні.
Військовий обов’язок установлюється з метою підготовки громадян України до захисту Вітчизни, забезпечення особовим складом Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, а також правоохоронних органів спеціального призначення та Державної спеціальної служби транспорту посади в яких комплектуються військовослужбовцями.
Виконання військового обов’язку громадянами України забезпечують державні органи, органи місцевого самоврядування, утворені відповідно до законів України військові формування, підприємства, установи і організації незалежно від підпорядкування і форм власності в межах їх повноважень, передбачених законом, та районні (об’єднані районні), міські (об’єднані міські) військові центри комплектування та соціальної підтримки, та філіали (в районах та містах) комплектування військовослужбовцями за контрактом.
На виконання вимог Конституції України, Закону України 2232-ХІІ «Про військовий обов’язок і військову службу» редакція від 20.03.2020р, Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24.02.2022 № 21012-ІХ, Постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 р. №352 «Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом», постанови Кабінету Міністрів від 22 серпня 2007 р. № 1054 «Про затвердження Положення про територіальний центр комплектування військовослужбовцями за контрактом», Бюджетного Кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження голови ЛОВА «Про підготовку та проведення приписки громадян України до призовних дільниць області у 2023 році» від 07.10.2022 № 444/0/5-22ВА враховуючи рекомендації постійних комісій ради з питань охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (№ _________ від __________) та з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (№ ________ від _________) міська рада вирішила:
1.Затвердити Програму фінансування військово-лікарської комісії на 2023р. в сумі 5266,74 тис. грн. (Програма додається).
2.Фінансовому управлінню Дрогобицької міської ради (О.Савран) передбачити кошти на реалізацію Програми в межах міського бюджету на 2023 р.
3.Координацію за виконанням Програми покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючого справами виконкому (В. Коцюба).
4.Контроль за виконанням рішення сесії покласти на голову постійної депутатської комісії міської ради з питань охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (І.Герман) та на голову постійної депутатської комісії міської ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Бейзик).

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту