Про затвердження Програми « Фінансування робіт з будівництва, реконструкції, реставрації об’єктів житлово-комунального господарства та інших об’єктів соціальної та виробничої інфраструктури комунальної власності на 2023р.»

24.04.2023 5719

Про затвердження Програми  « Фінансування робіт з будівництва,  реконструкції, реставрації об’єктів житлово-комунального господарства та інших об’єктів соціальної та виробничої інфраструктури комунальної власності на 2023р.»

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2023 року № ____

 


Про затвердження Програми
« Фінансування робіт з будівництва,
реконструкції, реставрації об’єктів
житлово-комунального господарства
та інших об’єктів соціальної та
виробничої інфраструктури
комунальної власності на 2023р.»    

З метою забезпечення ефективного освоєння інвестицій в основний капітал, для підвищення якості життя мешканців Дрогобицької міської територіальної громади, на виконання рішення сесії Дрогобицької міської ради від ____________2023 року № ____ «Про внесення змін до бюджету Дрогобицької міської територіальної громади на 2023 рік», враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань житлово – комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку, та будівельних інвестицій (протокол №___ від ___________2023 року.), постійної комісії ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій( протокол №___ від ____________ 2023 року. та керуючись п. 22 ч. І ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Затвердити Програму «Фінансування робіт з будівництва, реконструкції, реставрації об’єктів житлово-комунального господарства та інших об’єктів соціальної та виробничої інфраструктури комунальної власності на 2023р.» згідно з додатком.
2. Фінансовому управлінню (О. Савран) здійснювати фінансування
програми у межах коштів, затверджених департаменту міського господарства
на її виконання по:
КПКВК 1217310 «Будівництво об’єктів житлово-комунального господарства».

КПКВК 1217330 «Будівництво інших об’єктів соціальної та виробничої інфраструктури комунальної власності»;
3. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на
департамент міського господарства (Р. Пошивак).
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури,
транспорту та зв’язку (Р. Шагала).

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту