Про затвердження цільової програми Дрогобицької міської ради «Підготовка та проведення заходів відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради у 2023 році з оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій та обдарованої молоді»

21.11.2022 5275

Про затвердження цільової програми Дрогобицької міської ради «Підготовка та проведення заходів відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької  міської  ради у 2023 році з оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій та обдарованої молоді»

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2022 року № ____

Про затвердження цільової програми
Дрогобицької міської ради «Підготовка
та проведення заходів відділу освіти
виконавчих органів Дрогобицької міської ради
у 2023 році з оздоровлення та відпочинку
дітей пільгових категорій та обдарованої молоді»    

З метою створення умов для зміцнення фізичного та психічного здоров’я дітей шляхом належної організації оздоровлення і відпочинку, враховуючи рекомендацію постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту (Протокол від ________ 2022 р. № _____ ) і постійної комісії ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (Протокол від _____ 2022 р. № ___ ), керуючись ст. 25, п. 22 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1.Затвердити цільову програму Дрогобицької міської ради «Підготовка та проведення заходів відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради у 2023 році з оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій та обдарованої молоді» згідно з додатками 1,2.
2.Виконання даного рішення покласти на начальника відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради В.Вовківа.
3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту Р.Грицая.

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту