Про звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо недопущення зростання цін на постачання газу й електроенергії та їхнє транспортування для населення

12.01.2021 2126

Про звернення до Президента України,  Кабінету Міністрів України та Національної комісії,  що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо недопущення зростання цін на  постачання газу й електроенергії та їхнє  транспортування для населення

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
_____________ сесія ___ скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від ______________2021 року №_________

Про звернення до Президента України,
Кабінету Міністрів України та Національної комісії,
що здійснює державне регулювання у сферах
енергетики та комунальних послуг
щодо недопущення зростання цін на
постачання газу й електроенергії та їхнє
транспортування для населення

У зв’язку зі зростанням тарифів на тепло та електроенергію з 1 січня 2021 року, керуючись ч.1 ст.59 ЗУ “Про місцеве самоврядування в Україні” міська рада в и р і ш и л а :
1. В умовах негативної громадської реакції на рішення про зростання тарифів на тепло та електроенергію з 01.01.2021 року вважаємо за необхідне звернутися до Президента України Володимира Зеленського, Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг з вимогою недопущення зростання цін на постачання газу й електроенергії та їхнє транспортування для населення, які не знаходять підтримку народу України та не відповідають національним інтересам України (текст звернення додається).
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської етики, законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади та контролю за дотриманням Регламенту ради (В. Дзерин).

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту