№ 1020 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про включення в перелік другого типу об’єктів комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради (приміщення харчоблоків), які підлягають передачі в оренду”

10.02.2022 3050

№ 1020 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про включення в перелік другого типу  об’єктів комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради (приміщення харчоблоків), які підлягають передачі в оренду”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 10.02.2022 року № 1020

Про включення в перелік другого типу
об’єктів комунальної власності територіальної
громади в особі Дрогобицької міської ради (приміщення
харчоблоків), які підлягають передачі в оренду

Беручи до уваги звернення в. о. начальника відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради, врахувавши рекомендації постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол від _______ року №___), постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів та цінової політики та інвестицій (протокол № 43 від 03.02.2022 року), керуючись ст. 26 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про оренду державного та комунального майна”, Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого Постановою КМУ від 03.06.2020 р. № 483,міськарадавирішила:
1. Включити в перелік другого типу об’єктів комунальної власності, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, нежитлові приміщення комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області, згідно з додатком № 1.
1.1 Надати дозвіл закладам загальної середньої освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради на укладення договорів оренди нежитлових приміщень (харчоблоків), за погодженням з відділом освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради, з фізичними особами – підприємцями переможцями тендерних закупівель з послуг надання шкільного гарячого харчування на 2022 рік, з моменту початку проведення харчування, згідно з додатком № 1.
1.2. Розрахунок орендної плати для фізичних осіб – підприємців здійснювати у розмірі 5,00 грн. без ПДВ за 1 кв. м. в місяць.
2. Фізичним особам – підприємцям укласти договори оренди нежитлових приміщень (харчоблоків), відповідно до уточнених площ, згідно виготовленої технічної документації, здійснити страхування нежитлового приміщення, забезпечити утримання нежитлового приміщення та прилеглої території відповідно до вимог санітарних, пожежних та технічних норм.
3. Виконання даного рішення доручити відділу освіти виконавчих органів ДМР та балансоутримувачам нежитлових приміщень (харчоблоків).
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю. Кушлика), постійну комісію ради з питань бюджету, планування фінансів та цінової політики та інвестицій (Р. Бейзика).

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту