№ 108 «Про надання дозволу ТОВ «Компанія Ріел-Естейт Груп» на влаштування благоустрою (існуюча пішохідна зона) та пішохідних переходів на вулиці В.Великого в м. Дрогобич Львівської обл.

31.05.2023 4854

№ 108 «Про надання дозволу  ТОВ «Компанія Ріел-Естейт Груп» на влаштування благоустрою (існуюча пішохідна зона) та пішохідних переходів на вулиці В.Великого в м. Дрогобич  Львівської обл.

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

 

від 31.05.2023  № 108

Про надання дозволу
ТОВ «Компанія Ріел-Естейт Груп»
на влаштування благоустрою
(існуюча пішохідна зона)
та пішохідних переходів
на вулиці В.Великого в м. Дрогобич
Львівської обл. 

Розглянувши заяву ТОВ «Компанія Ріел-Естейт Груп» код ЄДРПОУ 40746462 (адреса реєстрації: м. Львів, вул. Скорини, буд. 32, кв. 77) від 29.05.2023 1490/3-26 щодо прохання надати дозвіл на влаштування благоустрою (існуюча пішохідна зона) та пішохідних переходів на вул. В.Великого в м. Дрогобич згідно поданої проектної пропозиції, керуючись п.7 ч.а ст.30, ст.40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Дати дозвіл ТОВ «Компанія Ріел-Естейт Груп» код ЄДРПОУ 40746462 (адреса реєстрації: м. Львів, вул. Скорини, буд. 32, кв. 77) на влаштування благоустрою (існуюча пішохідна зона) та пішохідних переходів на вул. В.Великого в м. Дрогобич згідно поданої проектної пропозиції за власні кошти, відповідно до поданої проектної пропозиції благоустрою.
2. Роботи по влаштуванню благоустрою згідно п. 1 виконувати лише після отримання письмового погодження від Департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради.
3. ТОВ «Компанія Ріел-Естейт Груп» забезпечує належне утримання і своєчасний ремонт влаштованого благоустрою згідно п. 1.
4. Департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради взяти на баланс влаштований благоустрій відповідно до поданої схеми благоустрою.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Т.Кучму.

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту