№ 1151 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про затвердження «Правил благоустрою м. Дрогобича»“

25.10.2013 779

№ 1151 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про затвердження «Правил благоустрою м. Дрогобича»“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
52 сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від 25 жовтня 2013 року № 1151

Про затвердження «Правил
благоустрою м. Дрогобича»

З метою формування сприятливого для життєдіяльності людини середовища, захисту довкілля, покращення санітарного стану, збереження об’єктів та елементів благоустрою, зелених насаджень у місті Дрогобичі, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, транспорту та зв’язку (протокол № 38 від 21.10.2013 р.) керуючись пунктом 2 частини 1 статті 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», частиною 2 статті 5 Кодексу України про адміністративні правопорушення, пунктом 44 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1. Затвердити Правила благоустрою м. Дрогобича згідно з додатком.

2. Довести до відома територіальної громади міста про затвердження «Правил благоустрою м. Дрогобича» через повідомлення у місцевих засобах масової інформації.

3. З моменту набрання чинності цього рішення ухвалу Дрогобицької міської ради від 15.10.2004 № 390 «Про затвердження Правила благоустрою і утримування території м. Дрогобича» вважати такою, що втратила чинність.

4. Виконавчому комітету Дрогобицької міської ради протягом трьох місяців з дня набрання чинності цього рішення привести свої акти у відповідність із цим рішенням.

5 Виконання даного рішення покласти на директора Департаменту міського господарства, заступника міського голови (І.Лепкого).

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, транспорту та зв’язку (Г. Дівчур).

Міський голова    О. Радзієвський

Правила благоусторою міста Дрогобича

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія