№ 1387 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження цільової програми Дрогобицької міської ради «Підготовка та проведення заходів відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради у 2023 році з оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій та обдарованої молоді»”

08.12.2022 4272

№ 1387 Рішення сесії Дрогобицької міської ради  “Про затвердження цільової програми Дрогобицької міської ради «Підготовка та проведення заходів відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької  міської  ради у 2023 році з оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій та обдарованої молоді»”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХХІV сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 08.12.2022 року № 1387

Про затвердження цільової програми
Дрогобицької міської ради «Підготовка
та проведення заходів відділу освіти
виконавчих органів Дрогобицької міської ради
у 2023 році з оздоровлення та відпочинку
дітей пільгових категорій та обдарованої молоді»  

З метою створення умов для зміцнення фізичного та психічного здоров’я дітей шляхом належної організації оздоровлення і відпочинку, враховуючи рекомендацію постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту (Протокол від 17.11.2022 р. № 33) і постійної комісії ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (Протокол від 18.11.2022 р. № 63), керуючись ст. 25, п. 22 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1.Затвердити цільову програму Дрогобицької міської ради «Підготовка та проведення заходів відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради у 2023 році з оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій та обдарованої молоді» згідно з додатками 1,2.
2.Виконання даного рішення покласти на начальника відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради В.Вовківа.
3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту Р.Грицая.

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту