№ 1858 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про зміни в складі виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “

19.09.2023 5139

№ 1858 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про зміни  в складі виконавчого  комітету Дрогобицької міської ради “

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХLІІ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 14.09.2023 року № 1858

Про зміни в складі виконавчого
комітету Дрогобицької міської ради »

Розглянувши заяву члена виконавчого комітету Дрогобицької міської ради Щудла Р.Б. про вихід із складу виконавчого комітету та подані заяви про введення в склад виконавчого комітету, керуючись п.3 ч.1 ст.26, ст.51 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом Дрогобицької міської ради міська рада , вирішила:
1.Вивести із складу виконавчого комітету Дрогобицької міської ради Щудла Романа Богдановича.
2.Ввести в персональний склад виконавчого комітету Дрогобицької міської ради Коваля Олега Ігоровича.
3.Внести зміни в додаток до рішення Дрогобицької міської ради від 10.12.2020 №17 «Про утворення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу» та викласти його у новій редакції (додається).
4.Рішення Дрогобицької міської ради від 25 травня 2023 року № 1639 « Про внесення змін до рішення Дрогобицької міської ради від 10.12.2020 року № 17 «Про утворення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу» вважати таким, що втратило чинність.
5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської етики, законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади та контролю за дотриманням Регламенту ради ( В. Дзерин).

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту