№ 211 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання,послугу з централізованого опалення для потреб населення, бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів комунального підприємства «Дрогобичтеплоенерго» Дрогобицької міської ради”

14.09.2017 377

№ 211 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про встановлення тарифів на теплову  енергію, її виробництво, транспортування  та постачання,послугу з централізованого  опалення для потреб населення,  бюджетних установ, релігійних організацій та  інших споживачів комунального підприємства «Дрогобичтеплоенерго» Дрогобицької міської ради”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 14.09.2017 № 211

Про встановлення тарифів на теплову
енергію, її виробництво, транспортування
та постачання,послугу з централізованого
опалення для потреб населення,
бюджетних установ, релігійних організацій та
інших споживачів комунального підприємства
«Дрогобичтеплоенерго» Дрогобицької міської ради

Розглянувши звернення комунального підприємства «Дрогобичтеплоенерго» Дрогобицької міської ради та розрахунки тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з централізованого опалення, у зв’язку із підвищенням граничної роздрібної ціни на природній газ для виробників теплової енергії, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 1.06.2011 №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги»,постанови НКРЕКП від 22.03.2017 №308 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності у сфері теплопостачання», п.12 ч.2 ст.3 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись пп.2 п. «а» ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради, вирішив:
1.Встановити з 01.10.2017 комунальному підприємству «Дрогобичтеплоенерго» Дрогобицької міської ради:
1.1.Тарифи на теплову енергію, її виробництво,транспортування та постачання для потреб населення на рівні – 1447,92грн./Гкал (без ПДВ) за такими складовими:
– тариф на виробництво теплової енергії –1255,16грн./Гкал (без ПДВ);
– тариф на транспортування теплової енергії – 161,97 грн./Гкал (без ПДВ);
– тариф на постачання теплової енергії – 30,79 грн./Гкал(без ПДВ).
1.2.Структуру тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб населення згідно з додатком № 1 .
1.3.Тарифи на послугу з централізованого опалення, що надається населенню:
– для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – 1761,40грн/Гкал (з податком на додану вартість);
– для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії –47,75 грн. за 1 м2 за місяць протягом опалювального періоду (з податком на додану вартість).
1.4Структуру тарифів на послугу з централізованого опалення, що надається населенню згідно з додатком № 2 .
1.5. Тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб бюджетних установ на рівні – 1861,54 грн./Гкал (без ПДВ) за такими складовими:
– тариф на виробництво теплової енергії – 1668,79 грн./Гкал (без ПДВ);
– тариф на транспортування теплової енергії –161,97 грн./Гкал (без ПДВ);
– тариф на постачання теплової енергії – 30,78 грн./Гкал (без ПДВ).
1.6. Структуру тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб бюджетних установ згідно з додатком №1 .
1.7.Тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб релігійних організацій (крім обсягів що використовуються для провадження виробничо-комерційної діяльності) на рівні – 1000,48 грн./Гкал (без ПДВ) за такими складовими:
– тариф на виробництво теплової енергії – 807,73 грн./Гкал (без ПДВ);
– тариф на транспортування теплової енергії – 161,97 грн./Гкал (без ПДВ);
– тариф на постачання теплової енергії – 30,78 грн./Гкал (без ПДВ).
1.8. Структуру тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб релігійних організацій згідно з додатком №1.
1.9. Тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб інших споживачів на рівні – 1861,54 грн./Гкал (без ПДВ) за такими складовими:
– тариф на виробництво теплової енергії – 1668,79 грн./Гкал(без ПДВ);
– тариф на транспортування теплової енергії – 161,97 грн./Гкал (без ПДВ);
– тариф на постачання теплової енергії – 30,78 грн./Гкал(без ПДВ).
1.10. Структуру тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб інших споживачів згідно з додатком №1.
2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту