№ 29 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про затвердження Положення про проведення конкурсу на заміщення посади керівника комунального закладу Дрогобицької міської ради «Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні та танцю України «Верховина»”

24.01.2022 2465

№ 29 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про затвердження Положення  про проведення конкурсу на заміщення   посади керівника комунального закладу  Дрогобицької міської ради  «Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні  та танцю України «Верховина»”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 24.01.2022 №29

Про затвердження Положення
про проведення конкурсу на заміщення  
посади керівника комунального закладу
Дрогобицької міської ради
«Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні
 та танцю України «Верховина»

Відповідно до вимог законів України «Про культуру» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», керуючись ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Затвердити Положення про проведення конкурсу на заміщення посади керівника комунального закладу Дрогобицької міської ради «Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні та танцю України «Верховина» згідно з додатком.
2. Управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради (І.Чава) організувати та провести процедуру конкурсу на заміщення керівника комунального закладу Дрогобицької міської ради «Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні та танцю України «Верховина».
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних та соціальних питань Андрія Ковча.

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту