№ 49 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про участь в обласному конкурсі проектів регіонального розвитку Львівщини в 2022 році.”

15.02.2022 2473

№ 49 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про участь в обласному конкурсі проектів регіонального розвитку Львівщини в 2022 році.”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 15.02.2022 №49

Про участь
в обласному конкурсі проектів
регіонального розвитку Львівщини
в 2022 році.

З метою участі в обласному конкурсі проектів регіонального розвитку Львівщини на 2022 рік, керуючись ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Комплексної програми регіонального розвитку Львівщини на 2021-2025 роки зі змінами, затвердженої рішенням Львівської обласної ради від 23.12.2021 № 320, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:

1. Департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради (Р.Пошивак) та управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради (І.Чава) взяти участь в обласному конкурсі проектів регіонального розвитку Львівської області з проектами згідно з додатком .
2. Повноваження щодо реалізації проектів, вказаних у додатку, делегувати управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради (І.Чава), департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради (Р.Пошивак) .
3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з комунальних питань Р.Москалика та заступника міського голови з гуманітарних та соціальних питань А.Ковча.

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту