№ 71 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради ” Про реалізацію спільного Проекту „Відкрита реклама: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади” в м. Дрогобич”

16.03.2017 345

№ 71 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради ” Про реалізацію спільного Проекту „Відкрита реклама: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади” в м. Дрогобич”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 16.03.2017 № 71

Про реалізацію спільного
Проекту „Відкрита реклама: посилення
участі громадян у розвитку
місцевої громади” в м. Дрогобич

З метою запровадження інноваційних механізмів участі громадян у вирішенні місцевих проблем, налагодження результативної співпраці громадян і органів місцевої влади, активізації самоорганізації громадян, відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні», Закону України «Про органи самоорганізації населення», Закону України «Про доступ до публічної інформації», керуючись ст.27 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Утворити робочу групу з питань реалізації спільного проекту „Відкрита реклама: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади” в м. Дрогобич (далі – Робоча група) згідно з додатком 1.
2. Робочій групі забезпечити:
2.1. Проведення засідання Робочої групи з розгляду поточних результатів, планів та інформації щодо ефективності реалізації спільного проекту не рідше одного разу на місяць.
2.2. Висвітлення інформації щодо спільного проекту в місцевих засобах масової інформації.
3. Затвердити Порядок роботи з повідомленнями, що надійшли через Інтерактивну веб-платформу „Відкрита реклама” з використанням геоінформаційних технологій згідно з додатком 2.
4. Відділу економіки забезпечити відповідальних працівників для роботи з інтерактивною веб-платформою „Відкрита реклама” (далі – Система);
4.1. Забезпечити дотримання порядку роботи з повідомленнями, що надійшли через Інтерактивну веб-платформу «Відкрита реклама» з використанням геоінформаційних технологій.
5. Контроль за виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови І.Германа.

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту