№166 Рішення виконавчого комітету “Про затвердження прейскуранта цін на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Дрогобицька міська лікарня № 1» Дрогобицької міської ради»”

18.06.2024 6374

№166 Рішення виконавчого комітету “Про затвердження прейскуранта  цін на платні послуги, що надаються  комунальним некомерційним підприємством  «Дрогобицька міська лікарня № 1» Дрогобицької міської ради»”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

 

від 18.06.2024 №166

Про затвердження прейскуранта
цін на платні послуги, що надаються
комунальним некомерційним підприємством
«Дрогобицька міська лікарня № 1»
Дрогобицької міської ради»

Розглянувши звернення відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради від 05.06.2024 № 574 та клопотання директора комунального некомерційного підприємства «Дрогобицька міська лікарня № 1» Дрогобицької міської ради від 03.06.2024 № 1210, відповідно до ст.18 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», постанови Кабінету Міністрів України від 17.09.1996 № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах», Статуту комунального некомерційного підприємства «Дрогобицька міська лікарня № 1» Дрогобицької міської ради, змін до Положення «Про надання платних послуг в КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» ДМР» затвердженого наказом по підприємству від 03.06.2024 №290, з метою встановлення тарифів в економічно обґрунтованому розмірі на ринку реалізації медичних послуг та підвищення рівня якості медичного обслуговування населення, керуючись ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Затвердити прейскуранти цін на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Дрогобицька міська лікарня № 1» Дрогобицької міської ради» згідно з додатками №№1,2,3.
2. Директору комунального некомерційного підприємства «Дрогобицька міська лікарня № 1» Дрогобицької міської ради А. Коцюбі:
2.1. Довести прейскуранти цін на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Дрогобицька міська лікарня № 1» Дрогобицької міської ради до відома населення шляхом розміщення на інформаційних стендах.
2.2. Організацію надання платних послуг здійснювати відповідно до вимог чинного законодавства України.
3. Вважати такими, що втратили чинність відповідні  платні послуги: «Видача копії медичної довідки», «Видача копії витягу з історії хвороби», «Проходження стажування в заочній частині інтернатури( за місяць)», затверджені рішенням виконавчого комітету Дрогобицької міської ради «Про затвердження прейскуранта цін на платні послуги , що надаються комунальним некомерційним підприємством «Дрогобицька міська лікарня №1»Дрогобицької міської ради» від 20.06.2023 №117.
4. Вважати таким, що тратило чинність рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради «Про затвердження прейскуранта цін на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Дрогобицька міська лікарня №1»Дрогобицької міської ради» від 27.06.2023 №151.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з  гуманітарних та соціальних відносин Ю. Кушлика.

 

Міський голова       Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту